środa, 19 lutego 2014

Jesteśmy!

I znów długa przerwa nastąpiła w pisaniu. Ale wytłumaczyć się szybko muszę, iż luty nie był dla nas łaskawym miesiącem. Wiele spraw musieliśmy przeorganizować i przez to też zmieniły się nasze plany na najbliższy okres. 
Maja rozpoczęła luty katarem, później dosłownie na parę dni wróciła do żłobka, tylko po to by złapać kolejną infekcję, tym razem o wiele poważniejszą. Tydzień temu wylądowaliśmy z nią w szpitalu z zapaleniem oskrzeli, początkiem zapalenia płuc i odwodnieniem spowodowanym dodatkowo rotawirusem, który przyplątał się parę dni wcześniej. Muszę napisać, że takiej chorej i  Mai to jeszcze nie widziałam.  Nic, najważniejsze, że już jest dobrze.
W ubiegły weekend usiedliśmy z mężem z kalendarzem w ręku i policzyliśmy ilość dni, jakie Maja spędziła w żłobku i wyszło nam, że w ostatnich miesiącach max 5 a płacić niestety trzeba czy dziecko chodzi czy nie.
Ja do pracy miałam wrócić, ale niestety ciągle w domu z Mają siedzę a , że po chorobie powinniśmy zrobić jej jeszcze min dwa tygodnie przerwy (wg naszego lekarza miesiąc), postanowiliśmy zrezygnować na razie ze żłobka.
A od września Maja idzie, jako rocznikowy trzylatek, już do przedszkola   O_o

Zmiany zmianami, może wyjdą nam na dobre. Przynajmniej zyskamy z Mają jeszcze trochę czasu we dwie.9 komentarzy:

 1. Jezuuu jaka juz duza :)
  Ii.. Coraz bardziej podobna do Kuby, klony male dwa! :)
  Slicznosci!

  OdpowiedzUsuń
 2. ale duża pannica!zdrówka dla Was my też chorujemy

  OdpowiedzUsuń
 3. dlatego właśnie nie wyobrażam sobie, by w tym roku posyłać Em do p-la.
  na zmianę obie by były chore poczekam, pójdą razem.
  moim zdaniem podjęliście bardzo dobrą decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedactwo. Oby choroby już się jej w tym roku nie trzymały.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale masz śliczne dzieciatko;)
  pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki duży maluch. Ja dopiero wybieram weselne sukienki nie myślę jeszcze o dzieciach, ale kiedyś kto wie... może jedno się trafi.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja właśnie wybieram �� sukienki na wesele a dziecko już się trafiło :) �� od dwóch mieięcy jestem szcseśliwą mamą Marianki ❤️

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...