wtorek, 27 grudnia 2011

Po świętach

I już po świętach...  Jak zwykle minęły bardzo szybko. Wigilia u mamy, pierwszy dzień świąt u rodziców D., drugi dzień u moich dziadków. Nie było tylko mojego taty, który mieszka teraz w Kielcach i nie mógł przyjechać. Podobno dziewczynki są chore a najmłodsza ma zapalenie płuc i przed świętami była w szpitalu bidulka. A moje dzieciaki podostawały mnóstwo prezentów i  mnóstwo słodyczy. U Kuby skończyło się wymiotami dzisiaj w nocy, tak go wczoraj prababcia nakarmiła ;-) Maja natomiast przespała całe święta. Nawet o jedzeniu zapominała. Wszystko dzięki zagęszczonemu mleczku , które jej kupiliśmy, żeby jej się tak nie ulewało. Przed każdym wyjściem dostała butelkę i spała po niej wreszcie najedzona. Co prawda i tak co nieco się wylało, ale już nie prawie wszystko. Zważyliśmy ją wczoraj i jest już 5300 z ubrankami i pieluszką czyli w ciągu tygodnia 200gr. A to już coś. Zaczęła prawidłowo przybywać. Nie spodziewała się tylko, że jest taki problem żeby kupić takie mleko. Zdecydowaliśmy się na Nan Ar ponieważ, jako jedyny, jest antyalergiczny. Kuba miał skazę białkową więc istnieje możliwość, że Maja też może ją mieć. Zwiedziliśmy trochę aptek zanim w końcu znaleźliśmy mleko.
Kuba dostał tyle prezentów ( laptopa, sterowaną wyścigówkę, Fuzoodles, złomka, puzzle z Autami i Bobem Budowniczym, itd ) ale najlepiej przypasowały mu nowe zabawki Majki a zwłaszcza mata, do której wchodzi i ciągle przewiesza zabawki. Zgłupieć z nim można ... ;-)
Święta były też okazją, żeby pokazać w końcu Maję rodzicom D. i moim dziadkom, którzy mieszkają poza Łodzią i nie mieli okazji do odwiedzin. Oczywiście wszyscy zachwyceni natomiast mała miała wszystko gdzieś i spała w najlepsze  zarówno u jednych dziadków jak i u drugich...   
Maja po raz pierwszy w sukience:


Kuba czeka na prezenty. Po raz pierwszy wręczał mu je Mikołaj osobiście.


A tu Maja testuje nowe zabawki:


Wytrzymała ok 15mn;-))


No i Kubuś i jego potworki Fuzoodles robione wspólnie z tatą:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...